Ключ ріжковий TOPTUL 27х30мм AAEJ2730
- В наявності
- Код: AAEJ2730
427 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ ріжковий TOPTUL 27х30мм AAEJ2730
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 30 мм |
| Розмір min | 27 мм |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 284 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ріжковий |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 427 ₴

