Свічкова головка TOPTUL 14мм 1/2" магнітна BAAT1614
- В наявності
- Код: BAAT1614
243 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свічкова головка TOPTUL 14мм 1/2" магнітна BAAT1614
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Квадрат | 1/2" |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 14 мм |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 77 мм |
| Тип | Головки торцеві |
- Ціна: 243 ₴

