Нутромір індикаторний цифровий 18-35 мм PROTESTER 5336-35
- В наявності
- Код: 5336-35
4 774 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Розміри: 370×140×60 мм
Вага: 0,246 кг
Напруга живлення: 3 В
Довжина: 215 мм
Живлення: батарея CR2032
Одиниці вимірювання: дюйми, міліметри
Інтерфейс передачі даних: USB
Вимірювані параметри: лінійні розміри
Діапазон вимірювання: 18–35 мм
Додаткові функції: встановлення допусків
Роздільна здатність: 0,01 мм
Точність вимірювання: ±0,02 мм
Тип нутроміра: цифровий
Діапазон індикатора: 0–12,7 мм
Комплектація
Насадки: 6 шт.
Перехідник: 1 шт.
Опис
Цифровий нутромір з індикатором
діапазон 18–35 мм
Це інструмент для точного вимірювання внутрішніх лінійних розмірів деталей (пазів, отворів тощо), коли вимірювання рулеткою або лінійкою не забезпечує достатньої точності. Вимірювання цифровим нутроміром здійснюється за допомогою двох сферичних наконечників, розташованих під кутом 180° один до одного.
Цифровий нутромір використовується для вимірювання внутрішніх розмірів деталей відносним методом.
Компанія PROTESTER пропонує широкий асортимент вимірювального обладнання як для побутового, так і для професійного використання. Завдяки стабільній співпраці та розвитку партнерських відносин клієнти отримують якісний сервіс і доступ до надійної продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.246 кг |
| Відліковий пристрій | Цифрове |
| Довжина | 215 мм |
| Максимальний діапазон | 35 мм |
| Мінімальний діапазон | 18 мм |
| Похибка, +/- | 0.02 мм |
| Ціна поділки | 0.01 мм |
- Ціна: 4 774 ₴





