Літні шини R14 155/65 Sailun Atrezzo Eco 75T Київ
- В наявності
- Код: 1210220
1 575 ₴/комплект
1 543 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R14 155/65 Sailun Atrezzo Eco 75T Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sailun |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Стан | Нове |
| Основні атрибути | |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | T |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Посадковий діаметр шини | 14" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
| Ширина шини | 155 мм |
- Ціна: 1 543 ₴/комплект

