Літні шини R15 185/65 Lassa Revola 88H Київ
- В наявності
- Код: 1210241
2 625 ₴/комплект
2 572 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R15 185/65 Lassa Revola 88H Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lassa |
| Висота профілю шини | 65 |
| Індекс швидкості | H |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Стан | Нове |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
- Ціна: 2 572 ₴/комплект

