Літні шини R15 195/70/ Lassa MULTIWAYS-C 104/102R Київ
- В наявності
- Код: 1210528
3 770 ₴/комплект
3 695 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R15 195/70/ Lassa MULTIWAYS-C 104/102R Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lassa |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 15" |
| Стан | Нове |
| Основні атрибути | |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | R |
| Призначення | Вантажні/автобуси |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Посадковий діаметр шини | 15" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
| Ширина шини | 195 мм |
- Ціна: 3 695 ₴/комплект

