Літні шини R16 205/55 Roadstone Classe Premiere CP672 91V Київ
- В наявності
- Код: 1210266
2 243 ₴
2 198 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-2%
Літні шини R16 205/55 Roadstone Classe Premiere CP672 91V Київ
2 243 ₴2 198 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R16 205/55 Roadstone Classe Premiere CP672 91V Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Roadstone |
| Висота профілю шини | 55 |
| Індекс швидкості | V |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 205 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Стан | Нове |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
- Ціна: 2 198 ₴

