Літні шини R16 235/70 Toyo Open Country A/T III 106T Київ
- В наявності
- Код: 1210550
6 681 ₴
6 547 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R16 235/70 Toyo Open Country A/T III 106T Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toyo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Стан | Нове |
| Основні атрибути | |
| Висота профілю шини | 70 |
| Індекс швидкості | T |
| Призначення | Позашляховики |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Посадковий діаметр шини | 16" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
| Ширина шини | 235 мм |
- Ціна: 6 547 ₴

