Літні шини R18 215/55 Onyx NY-HP187 99V XL Київ
- В наявності
- Код: 1210341
2 911 ₴/комплект
2 853 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-2%
Літні шини R18 215/55 Onyx NY-HP187 99V XL Київ
2 911 ₴/комплект2 853 ₴/комплект
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R18 215/55 Onyx NY-HP187 99V XL Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ONYX |
| Висота профілю шини | 55 |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Ні |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Шина з захистом обода диска | Ні |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Ширина шини | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Індекс швидкості | V XL |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 853 ₴/комплект

