Літні шини R19 235/40 Sailun Atrezzo ZSR2 EV 96Y XL FR Київ
- В наявності
- Код: 1210614
4 199 ₴
4 115 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-2%
Літні шини R19 235/40 Sailun Atrezzo ZSR2 EV 96Y XL FR Київ
4 199 ₴4 115 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R19 235/40 Sailun Atrezzo ZSR2 EV 96Y XL FR Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sailun |
| Висота профілю шини | 40 |
| Посадковий діаметр шини | 19" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 235 мм |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 19" |
| Індекс швидкості | Y XL FR |
| Стан | Нове |
- Ціна: 4 115 ₴

