Зимові шини R20 285/45 Goodyear UltraGrip 8 Performance 112V XL AO Київ
- В наявності
- Код: 1210083
11 024 ₴/комплект
10 803 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-2%
Зимові шини R20 285/45 Goodyear UltraGrip 8 Performance 112V XL AO Київ
11 024 ₴/комплект10 803 ₴/комплект
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зимние шини R20 285/45 Goodyear UltraGrip 8 Performance 112V XL AO Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Goodyear |
| Висота профілю шини | 45 |
| Посадковий діаметр шини | 20" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 285 мм |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Індекс швидкості | V XL AO |
| Стан | Нове |
- Ціна: 10 803 ₴/комплект

