Ротаційний лазерний нівелір PROTESTER HKR1500
-
| Понеділок |
09:00 - 17:00
|
|
| Вівторок |
09:00 - 17:00
|
|
| Середа |
09:00 - 17:00
|
|
| Четвер |
09:00 - 17:00
|
|
| Пʼятниця |
09:00 - 17:00
|
|
| Субота |
09:00 - 17:00
|
|
| Неділя |
09:00 - 16:00
|
|
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ротаційний лазерний нівелір PROTESTER HKR150020 281 ₴
В наявності
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | PROTESTER |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Клас лазера | Клас 2 |
| Кут самовирівнювання | 5 град. |
| Похибка вимірювання | 1 мм/м |
| Робочий діапазон | 500 м |
| Робочий діапазон з приймачем | 500 м |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
|
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 162 мм |
|
| Робота в похилому положенні | Так |
|
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |