Літні шини R18 265/60 Lassa Competus H/P 3 110V Київ
- В наявності
- Код: 1210905
6 824 ₴/комплект
6 688 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
-2%
Літні шини R18 265/60 Lassa Competus H/P 3 110V Київ
6 824 ₴/комплект6 688 ₴/комплект
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R18 265/60 Lassa Competus H/P 3 110V Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lassa |
| Висота профілю шини | 60 |
| Індекс швидкості | V |
| Призначення | Позашляховики |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 265 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 18" |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Немає |
- Ціна: 6 688 ₴/комплект

