Літні шини R22 265/35 Sailun Atrezzo ZSR SUV 102Y XL Київ
- В наявності
- Код: 1210951
6 395 ₴/комплект
6 267 ₴/комплект
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Летние шини R22 265/35 Sailun Atrezzo ZSR SUV 102Y XL Київ
Відправляємо Новою Поштою і Делівері по Україні, або самовивіз в Києві
інтернет магазин автомобільних шин і дисків http://WHEELKA.com/
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sailun |
| Висота профілю шини | 35 |
| Посадковий діаметр шини | 22" |
| Паливна ефективність шин | C |
| Рівень шуму шин | 64 - 72 |
| Ширина шини | 265 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безопляста шина | Да |
| Діаметр колеса/диска | 22" |
| Індекс швидкості | Y XL |
| Призначення | Легкові |
| Повнопрофільна шина | Немає |
| Шина з захистом обода диска | Немає |
| Шина з підвищеним навантаженням | Так |
- Ціна: 6 267 ₴/комплект

