Ключ для круглих шліцьових гайок TOPTUL шарнірний 35-50мм AEEX1A50
- В наявності
- Код: AEEX1A50
858 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ для круглих шліцьових гайок TOPTUL серповидний шарнірний 35-50мм AEEX1A50
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Радіусний |
| Довжина: | 215 мм |
| Максимальний розмір у мм | 50 мм |
| Мінімальний розмір у мм | 35 мм |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Прямий |
- Ціна: 858 ₴

