Ключ торцевий L-подібний TOPTUL 14x14 мм AEAE1414
- В наявності
- Код: AEAE1414
622 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключ торцевий L-подібний TOPTUL 14x14 мм AEAE1414
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toptul |
| Країна виробник | Тайвань |
| Розмір max | 14 мм |
| Розмір min | 14 мм |
| Тип ключа | двосторонній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 176 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Торцевий |
| Тип | Ключі |
| Форма ключа | Г-подібний |
- Ціна: 622 ₴

