Вологомір деревини безконтактний 0-100% WINTACT WT637
- В наявності
- Код: WT637
2 416 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вологомір деревини безконтактний Windtact WT637 — це високоточний прилад для вимірювання рівня вологості деревини, бамбука, паперу та інших матеріалів. Завдяки передовій технології одночипового ядра, він забезпечує точні результати вимірювань, простоту в експлуатації та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
Додаткові функції:
Індикація рівня вологості трьома кольорами.
Функція утримання даних (Data HOLD).
Калібрування нуля.
Вбудований ліхтарик.
Відображення максимального та мінімального значень.
Автоматичне та ручне вимкнення.
Звуковий сигнал тривоги.
Вимірювання температури навколишнього середовища.
Компактний розмір (185×61×25,2 мм) та легка вага (160,5 г) роблять WT637 зручним для використання як у промислових, так і в домашніх умовах. Пристрій ідеально підходить для оцінки вологості матеріалів у різних середовищах, забезпечуючи надійні та швидкі результати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | wintact |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.16 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Крок виміру | 0.1 % |
| Максимальний діапазон вимірювання | 100 % |
| Мінімальний діапазон вимірювання | 0 % |
| Похибка, ± | 2.5 % |
| Робоче середовище | Деревина, Вироби з деревини, Целюлозно-паперові вироби |
| Тип | Безконтактний |
| Ширина | 61 мм |
- Ціна: 2 416 ₴


