КОЛЕСНІ ПРОСТАВКИ 15М 5X100X112 DIA 57.1
- В наявності
- Код: 15010011257KP
1 200 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прокручування коліщатками VW, Skoda, Audi, Seat 15м 5X100X112 DIA 57.1 (розширювачі) для дисків VW, Skoda, Audi, Seat
Параметри проставок VW, Skoda, Audi, Seat:
PCD (разболтовка): 5/100, 5/112 (5*100, 5-100, 5х100, 5*112, 5-112, 5х112)
Товщина прокручування: 15м (1,5см)
Вхідний діаметр (до ступі машини): 57,1 мм
Вихідний діаметр (до диска): 57,1 мм
Центральний виступ: є
Матеріал: алюмінієвий сплав.
Приховування: анотування
У наявності проставки для інших моделей автомобілів і подовжені колесні болти до них.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Проставки без шпильок |
| Товщина | 15 мм |
| Діаметр ЦО | 57.1 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen, Skoda, Seat |
| Марка | Volkswagen |
| Виробник | Starleks |
| Матеріал | Алюміній |
| Зовнішній діаметр | 200 мм |
| Внутрішній діаметр | 57.1 мм |
| PCD | 100/112 |
| Стан | Новий |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Сумісність з моделлю | X100 |
- Ціна: 1 200 ₴





