Підіймач чотиристійковий для розвал-сходження 4 т LAUNCH TLT440XW
- В наявності
- Код: TLT440XW
242 000 ₴
+380 (67) 747-82-71
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підіймач 4-стійковий 4т електрогідравлічний (сірий, рівні платформи) LAUNCH TLT440XW
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Launch |
| Країна виробник | Китай |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Висота підйому | 190 см |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Напруга живлення | 380 В |
| Потужність двигуна | 2.2 кВт |
| Тип автомобільного підйомника | Підйомники чотирьохстійкові |
- Ціна: 242 000 ₴

